اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بروجن در ارزیابی عملکرد ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های تابعه در سال ۱۳۹۸ حائز رتبه برتر در شاخص‌های اختصاصی گردید.


به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری با اهدای لوحی از تلاش‌های بی‌شائبه رئیس و کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بروجن تقدیر کرد:

بنابراین گزارش، در متن لوح مذکور چنین آمده است:


«جناب آقای ناصر جانشکر

رئیس محترم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بروجن

با اهدای سلام و احترام

کارآمدی و اثربخشی نظام اداری هر کشور عامل مهم و حیاتی در تحقق برنامه‌های همه جانبه و لازمه توسعه و گسترش مناسب وظایف دولت و سازمان‌های دولتی، پایش مداوم نحوه انجام امور و استقرار نظام مدیریت عملکرد است. از این رو، ارزیابی عملکرد به عنوان فرآیندی مستمر برای بهبود و بالندگی سازمان‌ها ضروری است.

در راستای تحقق سیاست‌های کلی نظام اداری ابلاغی مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و تأکید دولت تدبیر و امید بر اجرای نقشه راه اصلاح نظام اداری به صورت شفاف و کارآمد، آن اداره در ارزیابی عملکرد ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های تابعه در سال ۱۳۹۸ حایز رتبه برتر در شاخص‌های اختصاصی گردیده است.

امید است که با استعانت از درگاه الهی شاهد توفیق خدمت روزافزون به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ارائه هر چه بهتر خدمات به مردم شریف استان باشیم.

ابراهیم شریفی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری».


۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۴۷روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری