در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید چهارمحال و بختیاری مشکلات ۱۱ واحد صنعتی و تولیدی بررسی شد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد، در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید چهارمحال و بختیاری مشکلات ۱۱ واحد صنعتی و تولیدی بررسی شد.

همچنین در این نشست راه‌اندازی مرکز شبانه‌روزی فوریت‌های بررسی مشکلات واحد‌های تولیدی و طرح‌های سرمایه‌گذاری چهارمحال و بختیاری تصویب شد.

الله‌کرم نصیری معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار چهارمحال و بختیاری در این نشست اظهار داشت: باید ظرف ۱۰ روز آینده این مرکز راه‌اندازی شود و دبیرخانه و اعضای آن مشخص شود.

او با بیان اینکه این قرارگاه به صورت شبانه‌روزی و در بستر سامانه الکترونیکی فعال می‌شود، افزود: این سامانه باید از هشت صبح تا ساعت ۲۰ با حضور تمامی اعضا و از ساعت ۲۰ تا هشت صبح به صورت شیفتی فعال باشد و به بررسی مشکلات و تقاضا‌های رسیده بپردازد.

نصیری با تاکید بر راه‌اندازی هرچه سریع‌تر این مرکز شبانه‌روزی و معرفی اعضای عضو از سوی دستگاه‌های اجرایی، اضافه کرد: این مرکز با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر ضرورت تشکیل کارگروه شبانه‌روزی برای برطرف کردن موانع تولید راه‌اندازی می‌شود.

او ادامه داد: این مرکز با توجه به سال جهش تولید و الزام توجه به اجرای دقیق ماده ۶۱ قانون الحاقی به قانون رفع موانع تولید، رقابت‌پذیری و ارتقای نظام مالی کشور با هدف حل و فصل مشکلات واحد‌های تولیدی فعال می‌شود.

انتهای پیام/ف