مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری از افتتاح۲۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان پروژه در حوزه بنیاد مسکن در هفته دولت در سراسر استان خبر داد.

سهراب رئیسی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در شهرکرد گفت: همزمان با هفته دولت ۱۵ طرح با اعتباری بالغ بر ۲۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در حوزه بنیاد مسکن استان افتتاح می شود.


مدیرکل بنیاد مسکن چهارمحال و بختیاری افزود: از مجموع اعتبارات مذکور ۱۲ طرح هادی روستای با اعتباری بالغ بر ۷ میلیارد و ۳۱۸ میلیون تومان در روستاهای استان افتتاح می‌شود.

رئیسی اظهار داشت: اجرای طرح هادی در روستاهای نصیرآباد، دهناش و سیف آباد از توابع شهرستان کوهرنگ، روستای دوپلان از توابع شهرستان کیار، روستای دستگرد از توابع شهرستان شهرکرد، روستای قراقوش از توابع شهرستان سامان، روستاهای حسین آباد، میان آب، شش‌بهره میانه و شهرک فجر از توابع شهرستان لردگان، روستای مرادان از توابع شهرستان خانمیرزا و روستای امید آباد سراب از توابع شهرستان فارسان به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی بیان کرد: از دیگر پروژه‌های این نهاد، پروژه مسکونی ۵۴ واحدی منظریه شهرکرد با اعتبار ۱۶ میلیارد تومان و پروژه مسکونی ۲۲ واحدی لردگان با اعتبار ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان است که به مناسبت هفته دولت به بهره‌برداری خواهد رسید.

رئیسی خاطرنشان کرد: برای هفته دولت سالجاری، افتتاح نمادین ۵۸ هزارمین واحد مقاوم‌سازی شده استان از محل تسهیلات بهسازی و بازسازی مسکن روستایی نیز انجام خواهد شد که از ابتدا تاکنون برای این ۵۸ هزار واحد اعتباری بالغ بر۶۸۰ میلیارد تومان هزینه شده است و تسهیلات با همکاری بانک‌های عامل در استان پرداخت شده است.


انتهای پیام/۶۸۰۲۳/م